Ürünler > KOMBİLER >
Demirdöküm Neva Kombi

DEMİRDÖKÜM NEVA KOMBİ

DemirDöküm'ü bünyesine katan Vaillant Group, son bir yılda Türkiye'de 34 milyon Euro'luk ArGe ve teknoloji yatırımı yaptı. Vaillant ve DemirDöküm ortaklığının ilk kombisi ''Neva'', günümüzün koşullarına uygun olarak, yüksek verim ve düşük yakıt tüketimi hedefleri çerçevesinde üretildi. İleri teknoloji kullanımıyla, yüksek verim ve yakıt ekonomisi sağlayan ''Akıllı Isıtma Sistemi''yle ve kompakt boyutlarıyla, Neva kombiler, pazarda fark yaratacak birçok özelliğe sahiptir.

Akıllı Isıtma Sistemi: Neva kombi'de bulunan ''Gidiş-dönüş suyu sıcaklık sensörleri'' sayesinde, brülörün otomatik gaz ayarı için tesisat suyu sıcaklığı, hem eşanjör çıkışında hem de eşanjör girişinde ölçülür. Böylece alev modülasyonu çok daha hassas olur. Bu da verimi ve dolayısıyla yakıt tasarrufunu etkilemektedir. Tesisat suyu sıcaklığının istenilen değer aralığında çalışması Akıllı Isıtma Sistemli Neva kombilerde çok daha hassas bir şekilde sağlanır. Bu sayede Neva Kombi, ortamın ısı ihtiyacına göre en uygun güçte çalışır ve kombinin gereksiz yere yakıt tüketmesini engelleyerek önemli bir tasarruf sağlanmasına neden olur.

7 Geçişli Eşanjör Sistemi: Klasik kombilerde eşanjörde 5 su geçişi bulunurken Neva kombilerde 7 su geçişi bulunur. Isı transfer yüzeyi daha geniş olduğu için verim yükselirken gaz tüketimi azalır.

Yüksek Verim - Sessiz Çalışma: Neva kombilerde, verimi üst düzeyde sağlamak ve en sessiz çalışma düzeyini elde etmek için fan modülasyonu özelliği bulunmaktadır. Bu sayede, tüketilen gaz miktarına bağlı olarak fanın gerekli hava miktarını ayarlamasıyla, yüksek verim-düşük ses seviyesi elde edilir. Normal klasik kombilerden farklı olarak Neva kombilerde kullanılan kademeli fan modulasyonuyla fan devir hızı ihtiyaca göre artar ya da azalır. Bu da hem kombinin verimini arttırır hem de son derece sessiz bir çalışma sağlar. Ayrıca Low energy özelliğine sahip pompasıyla elektrik tüketimide minimum seviyeye getirilmiştir.

Küçük Boyut - Az Yer Kaplama: Neva Kombilerin tüm önemli komponentleri, Ürün Geliştirme aşamasında yeniden tasarlanmış ve boyutlandırılmıştır. Bu sayede Neva kombiler, boyut olarak Dünya'nın en kompakt cihazlarından biridir. Küçük boyutları ile daha az yer kaplayan yeni kombiler, tüketiciye kullanım alanı ve estetik görünüm açısından avantaj sağlar.

3 Yıldız verim sınıfı: Neva kombiler 92/42 CEE standartlarına göre yapılan testler sonucuna göre klasik kombilerin elde edebileceği en yüksek verim sınıfı olan 3 yıldız verim sınıfına sahiptir.

Dijital ekran: Dijital ekran ve dokunmatik tuşlara sahip olan Neva kombiler, son derece kolay bir kullanıma sahiptir. Tek tuş ile Konfor ve Eco konumunda çalıştırılabilen Neva kombilerin LCD ekranından kullanım için gerekli tüm bilgiler ve hata kodları izlenebilmektedir.

  •  DemirDöküm Neva Kombi ile ilgili tüm sorunlar çözülmüştür. Ayrıca Neva kombi, kullanıcılar  arasında  hem ürün kalitesi olarak hem de fiyat uygunluğu olarak en çok tercih edilen kombiler arasına girmiştir.

 Katolog için tıklayınız